Blog

Elitbey

Elit Royal belge istiyor mu, nasıl belge gönderilir? Elit Royal’e kimlik göndermek güvenli midir? Tüm belge işlemleri detayları içeriklerde.

Elit Royal Belge İstiyor mu

Elit Royal belge istiyor mu, neden gereklidir? Elit Royal kimlik gönderme ve belge onayı alma nasıl yapılır? Risk birimi faaliyetlerini size özel analiz ettik. Üyelik ve bedava bonusları hemen incelemek ister misiniz?

Elit Royal belge istiyor mu ve neden belge istenir? Hangi belgelerle doğrulama yapılır, biliyor musunuz? Güvenli üyelik işlemlerini sizler için inceledik.

Elit Royal Belge İstiyor mu?

Elit Royal belge istiyor mu, hangi belgeler gereklidir? Peki belge onayı ve kimlik gönderme işlemleri nasıl yapılır? Elit Royal lisans protokollerinde faaliyet gösteren ve ticari sicil kayıtları olan bir şirkettir. AB vergi sisteminin üyeliğinin yanı sıra Curacao Sanayi ve Ticaret Odası kayıtları günceldir.

Bu durumda sistemde yapılan para yatırma para çekme ve tüm finansal işlemlerin kayıt altında olduğu ve bu nedenle de kara para aklamanın önlenmesi için çeşitli durumlarda belge istendiğinden bahsedebiliriz. Ayrıca yaş sınırlandırması olduğu için de çeşitli belgeler istenmektedir.

Elit Royal Hangi Durumlarda Belge İster?

Elit Royal belge istiyor mu, hangi durumlarda kimlik belgesi alıyor? Hemen sisteminden neden belge istediğinden bahsedebiliriz;

 • Üyelerinin yaşlarının reşit olduğunun tespit edilmesi için kimlik doğrulaması yapılabilir.
 • Yasaklı olan ülkelerde ikamet eden üyelerin kaydı yasak olduğu için güncel ikamet adreslerinde tespit etmek amacıyla belge istenir.
 • Riskli ve şüpheli durumlar oluşturan üyelerden belge istenir.
 • İlk para çekme işlemlerinde belge istenir.
 • Sistemin suistimal edildiği durumlarda hesap incelemesi adına kimlik belgeleri talep edilmektedir.
 • AML politikaları kapsamında anti kara para aklama sistem özellikleri dahilinde belge istenir.

Dolayısıyla sizler de kimlik belgesi, adres kanıt belgesi ve kredi kartı belgelerini müşteri hizmetlerine gönderebilirsiniz. Mail destek departmanları ve risk birimi info@elitroyal.com e-posta adresleri üzerinden kesintisiz şekilde hizmetlerine devam etmektedir.

Elit Royal Hangi Belgeleri İster?

Elit Royal belge istiyor mu, hangi belgeleri ister? Bu yapacağınız işleme bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Elit Royal risk birimi tarafından istenilen belgeler şöyledir;

 • Kimlik belgesi
 • Sürücü belgesi
 • Güncel bir pasaport
 • Adres kanıt belgesi
 • Resmi ikametgah belgesi
 • Kişi adına düzenlenmiş güncel abonelik faturası
 • Kredi kartı ön ve arka yüz resimleri

gibi belgeleri gönderebilirsiniz. Adres doğrulaması için elektrik, doğalgaz veya su faturası kabul edilmektedir ve ancak cep telefonu faturaları geçerli değildir. elitroyal Güncel giriş geçerliliği olan herhangi bir kimlik veya pasaport ile de kimlik doğrulaması işlemlerini yapabilirsiniz. Genel anlamda hesap bilgileri ve banka hesap bilgileri eşleştiği zamanlarda da çok fazla belge talebinde bulunmaz.

Elit Royal Belge Onayı Nasıl Alınır?

Elit Royal belge istiyor mu ve belge onayı nasıl alınır? Müşteri temsilcilerinin talep ettiği üyelerin belgelerini gönderimleri halinde ilk 24 saat içinde inceleme yapılır ve posta adresleri üzerinden onay verilir.

Genel olarak ilk para çekme için istenen belgelerin onaylanması işlemin tamamlanmasını sağlar. Belge onayı alındığı zaman üyenin sistemde kayıtlı olan elektronik posta adresi üzerinden mail ile yanıtlama sağlanır. Dolayısıyla yapmak istediğiniz işlemin devamını sürdürebilirsiniz.

Elit Royal Belgesiz Para Çekimi Nasıl Yapılır?

Elit Royal belge istiyor mu belgesiz para çekme işlemleri nasıl yapılır? Bunun için ilk etapta resmi banka hesaplarınız ve Elit Royal kayıt hesap bilgileriniz eşleşiyor olması gereklidir.

Sistemde çapraz çekim özelliği bulunduğu gibi kişiler arasında para gönderme veya başkasının hesaplarından işlem yapma bulunamaz. Güvenli şekilde para çekme işlemlerinizi yapmak için;

 • Ana para çevrim şartlarının tamamlandığından emin olun.
 • Promosyon çevrimlerini tamamlayın.
 • Para çekme talep formunu eksiksiz olarak oluşturun.
 • Güncel limitler ve teknikler aracılığıyla bilgilerinizi eksiksiz olarak yazın.
 • Talebinizde oluşturun ve gönderin.

Ardından Elit Royal belge istiyor mu konusunda herhangi bir belge talebi olursa mail adreslerinden göndererek siz de onay alabilir ve işleminizi kesintisiz bir şekilde yapabilirsiniz. Finansal işlemlerde işlem masrafları ya da komisyon kesintisi uygulanmaz.

Elit Royal ilk kayıt sırasında belge gerekiyor mu?

Hayır Elit Royal belge istiyor mu konusunda ilk üyelik aşamalarında herhangi bir belgeye ya da evrak doğrulamasına gerek olmadığını belirtmemizde fayda vardır. Daha sonraki aşamalarda istenebilir.

Elit Royal para yatırma işlemleri için kimlik istenir mi?

Hem evet hem hayır olarak yanıtlayabiliriz Elit Royal belge istiyor mu konusunda kredi kartı ile işlem yapıyorsanız elbette belge istenir. Ancak diğer ödeme teknikleri ile yapılan işlemlerde herhangi bir belgeye gerek yoktur.

Elit Royal üyelik iptali için hangi belge istenir?

Normal şartlarda hesap dondurma veya hesap kapatma işlemleri için kimlik belgesi istenmez. Ancak şüpheli bir durum var ise Elit Royal belge istiyor mu konusunda hesap silme işlemlerinde de kimlik onayı talep edildiğini söyleyebiliriz.

elit royal giriş sitesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to top